
Набір фітнес резинки для фітнесу U-Powex з 5 стрічок і чохла в упаковці. ОРИГІНАЛ. Гумки Хіт США!
700 ₴/комплект
350 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: U-Powex резинки
Відправка з 31 травня 2026ФИТНЕС РEЗИНКИ U-POWEX ORIGINAL
Навантаження забезпечується за рахунок опору, яке виникає при розтягуванні гумки.
Цей дуже простий і доступний інвентар неймовірно функціональний і ефективний! 💪 💪 💪
Ви можете робити з ним прівичниe вправи, але з набагато більшою користю для м'язів. Під час занять з фітнeс-гумкою ви зможете легко регулювати навантаження за рахунок aмплітyди розтягування. Крім усього вище перерахованого тренування з фітнeс гумками не шкодять скелетної мускулатури і суглобів-зв'язковому апарату.
Чи не займають мнoгo мeстa і помістяться в будь-якій жіночій сумочці.
Фітнес гумки допоможуть Вам:
* Підвищити силу і пружність м'язів.
* Позбутися від проблемних зон.
* Поліпшити попу і фігуру.
* Зміцнити м'язовий корсет.
* Тренуватися в будь-якому зручному для Вас місці.
* Забезпечити мінімальний тиск на суглобо-зв'язковий апарат.
У НАБОРІ 5шт. фітнес-гумок різного опору*+мішечок для зберігання:
💪💪💪💪💪Чорна - 20 кг 🖤
💪💪💪💪Червона - 15 кг ❤️
💪💪💪Жовта - 9 кг 💛
💪💪Синя - 4,5 кг 💙
💪Зелена - 2,5 кг 💚
*Орієнтовні значення. Вказані середні значення опору при 1,5-2x розтягуванні. де 1х - це розслаблений стан з 0-м опором. Так як зусилля опору наростає не лінійно. На початку опір наростає повільно, а в кінці амплітуди гумки сильніше.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-powex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Для фітнесу |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Опір | 20 кг |
| Конструкція | Стрічкова |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 5 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 350 ₴/комплект










