
Пуф трансформер 5 в 1 Смарт пуфік 5в1 квадратний м'який на колесах куб табурет лофт
6 530 ₴
4 090 ₴
- Під замовлення
- Код: Лагуна сірий велюр
Відправка з 16 квітня 2026Пуф 5в1 NEW - це 5 прихованих сидінь, які складаються в один куб.
Часто буває, що у вашій вітальні або на кухні не вистачає місця, щоб поставити досить стільців для дорогих гостей! І як завжди потрібна ще одна табуретка, щоб усіх зручно розсадити.
Пуф - трансформер буде дуже доречі. Пуф 5 в 1 NEW - дизайнерська фігура у вашій вітальні, передпокої або кухні в якості місця. Комфортні, м'яка які і приємні сидіння. На вигляд це куб-табурет для сидіння однієї людини. Найцікавіше знаходиться у нього всередині - пуф складається з 5 повноцінних табуретів. Це дає змогу раціонально використовувати вільну площу, при цьому абсолютно не замислюючись про те, куди подіти стільці після того, як гості розійдуться.
* Каркас табуретів виготовлений з міцної сталевої труби перетином 15*15*1,2 мм, пофарбований фарбою.
* Сидіння можуть бути з тканинної оббивки і оббивки із шкірозамінника.
* Кольорові варіанти різні.
* Прогумовані коліщата витримують навантаження до 150 кг.
* Розміри пуфа в зібраному вигляді - 50 (д) x 50 (ш) x 47 (в) см
* Висота шкірного стільчика 44,5 см
* Вага 19,5 кг
Здивуйте своїх гостей і порадуйте себе унікальним придбанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Тип опор | Коліщата |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит, Вельвет, Рогожка |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Довжина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина, штучна замша, вельвет, оксамит, штучна шкіра, велюр, рогожка |
- Ціна: 4 090 ₴






