
Пуф трансформер 5 в 1 Смарт пуфік 5в1 квадратний м'який на колесах куб табурет жовтий
6 530 ₴
4 090 ₴
- Під замовлення
- Код: Кензо 14 (Смарт)
Відправка з 16 квітня 2026Пуф трансформер 5 в 1 П'ять стільців в одному Смарт пуфік Куб - табурет Жовтий

Якщо у Вас у вітальні або на кухні мало місця, щоб поставити кілька додаткових стільців або якщо приходять друзі в гості, а у Вас немає ще однієї табуретки, щоб усіх зручно розсадити, то наш пуф-трансформер 5в1 саме для Вас!
Пуф-трансформер складається з 5 табуреток, які складаються всього в один куб.
Якщо у Вас у вітальні або на кухні мало місця, щоб поставити кілька додаткових стільців або якщо приходять друзі в гості, а у Вас немає ще однієї табуретки, щоб усіх зручно розсадити, то наш пуф-трансформер 5в1 саме для Вас!
Пуф-трансформер складається з 5 табуреток, які складаються всього в один куб.
Пуфік 5 в 1 має безперечні переваги, а саме:
- Розкладається на 5 повноцінних табуретів;
- Складання / розкладання пуфіка займає всього пару хвилин і здійснюється за принципом "все в одному"
- Габаритні розміри його в складеному стані - всього 50х50х48см
- Пуф оснащений колесами-роликами для зручності його переміщення.
Основні характеристики Пуфа 5в1:
- Пуф має форму куба
- Стійка металева рама
- Коліщатка прогумовані і витримують навантаження до 150 кг
- У зібраному стані займає всього 0,25кв.м простору
- В розкладеному вигляді являє собою цілих 5 повноцінних табуретів з м'яким сидінням зі штучної шкіри або тканини (за Вашим бажанням)
- Розміри пуфа в зібраному вигляді - 50х50см
- Розміри табуретів: висота 45см
- Колір оббивки табуретів: в асортименті
- Вага 20 кг
Каркас пуфа:
Являє собою міцну зварену металеву конструкцію (з міцної сталевої труби 15х15х1,2мм)
За рахунок використання тонкостінних профілів, при досить великий міцності забезпечується невелика маса виробу в цілому.
Каркас покритий порошковою фарбою, що надає йому естетично привабливий вигляд.
Основа сидіння:
Виконано з високоякісної плити ОSB імпортного виробництва, яка забезпечує можливість сидіти на ньому людині з масою тіла до 150 кг.
Наповнювач сидіння:
Жорсткий поролон, товщина якого забезпечує комфортне сидіння.
Пуф-трансформер 5в1 принесе більше затишку, комфорту і вільного місця у Вашій оселі !!!
А також здивує ваших дорогих гостей !!!
Страна виробника: Україна
Справжній колір матеріалу може відрізнятися, в залежності від налаштувань вашого монітора або екрана.
Отримати більш детальну інформацію або консультацію Ви зможете по телефону +38(098) 22-174-22 або пишіть на Viber,
Telegram
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Коліщата |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Жовтий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 20 кг |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Пуф трансформер 5 в 1 П'ять стільців в одному Смарт пуфик Куб - табурет Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | велюр |
- Ціна: 4 090 ₴













