
Пуф куб-трансформер 5в1 на колесах стул табурет складний
6 130 ₴
3 690 ₴
- В наявності
- Код: Куб 5в1 Дуб Сонома
Пуф куб-трансформер 5в1 на колесах складні Кухонні стільці і табуретки на металічному каркасі
- Гарантія 24 міс.
- Висота табурета 40 см.
- Навантаження до 150кг.
- Якісні матеріали та комплектуючі.
Пуф-трансформер складається з 5 табуреток, які складаються всього в один куб.
Якщо у Вас у вітальні або на кухні мало місця, щоб поставити кілька додаткових стільців або якщо приходять друзі в гості, а у Вас немає ще однієї табуретки, щоб усіх зручно розсадити, то наш пуф-трансформер 5в1 саме для Вас!
Пуфік 5 в 1 має безперечні переваги, а саме:
- Розкладається на 5 повноцінних табуретів;
- Складання / розкладання пуфіка займає всього пару хвилин і здійснюється за принципом "все в одному"
- Габаритні розміри його в складеному стані - всього 42х42х41см
- Пуф оснащений колесами-роликами для зручності його переміщення.
Основні характеристики Пуфа 5в1:
- Пуф має форму куба
- Стійка металева рама
- Коліщатка прогумовані і витримують навантаження до 150 кг
- У зібраному стані займає всього 0,25кв.м простору
- В розкладеному вигляді являє собою цілих 5 повноцінних табуретів з м'яким сидінням зі штучної шкіри або тканини (за Вашим бажанням)
- Розміри пуфа в зібраному вигляді - 42 (д) x 42 (ш) х 41 (в) см
- Розміри табуретів: висота 40см
- Колір оббивки табуретів: в асортименті
- Вага 17 кг
Каркас пуфа:
Являє собою міцну зварену металеву конструкцію (з міцної сталевої труби 15х15х1,2мм)
За рахунок використання тонкостінних профілів, при досить великий міцності забезпечується невелика маса виробу в цілому.
Каркас покритий порошковою фарбою, що надає йому естетично привабливий вигляд.
Основа сидіння:
Виконано з високоякісної плити ОSB імпортного виробництва, яка забезпечує можливість сидіти на ньому людині з масою тіла до 150 кг.
Наповнювач сидіння:
Жорсткий поролон, товщина якого забезпечує комфортне сидіння.
Пуф-трансформер 5в1 принесе більше затишку, комфорту і вільного місця у Вашій оселі !!!
А також здивує ваших дорогих гостей !!!
Страна виробника: Україна
Також в нас можна замовити та купити Стіл-консоль трансформер обідній
Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від зразків, представлених на сайті, в зв`язку особливостей настройки кольорової гами Вашого монітора або екрана телефону.
Отримати більш детальну інформацію або консультацію Ви зможете по телефону або пишіть на Viber, Telegram
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Тип опор | Ніжки, Коліщата |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 400 мм |
| Глибина табуретки | 420 мм |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Тип призначення | Пуф куб трансформер 5в1 на колесах складні Кухонні стільці і табуретки на металическом каркасі |
- Ціна: 3 690 ₴
























