Тканина антикіготь
-22%

Диван ліжко розкладне трансформер одномісний у офіс та дім для дорослих синій
14 000 ₴
10 990 ₴
- Під замовлення
- Код: Диван-ліжко Смарт 14
Відправка з 16 квітня 2026+380 (66) 615-07-66
Консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван ліжко трансформер розкладний для дома та офіса одномісний, дивани для дорослих і дітей синій велюр
Диван-ліжко з розкладними боковинами - це розкішний і функціональний меблевий виріб, який з легкістю впишеться в вітальню, спальню, їдальню, на дачу або в будь-яку іншу кімнату. Диван можна використовувати як гостьове односпальне ліжко. Функціональний та цілком придатний тимчасово замінити основне ліжко.
Каркас - метал+дерев'яні ламелі
Наповнення подушок - холофайбер
Матрац ватний
Розміри:
- ширина 87 см
- висота 84 см
- довжина у складеному стані 135 см
- довжина у розкладеному стані 185 см
Країна виробника: Україна
Також в нас можна замовити та купити Стіл-консоль трансформер обідній
Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від зразків, представлених на сайті, в зв`язку особливостей налаштувань кольорової гами Вашого монітора або екрану телефона.
Отримати більш детальну інформацію або консультацію Ви зможете по телефону +38(066)-615-07-66 або пишіть на Viber, Telegram
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Колір | Синій |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 135 см |
| Глибина дивану | 77 см |
| Висота посадкової частини дивана | 38 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 84 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основа спального місця | дерев'яні ламелі |
| Опори | дерево |
| Каркас дивана | металевий профіль |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Наявність шухляди | Немає |
| Наявність ніші для білизни | Немає |
| Тип ліжка | односпальна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підіймального механізму | Да |
| Комплектація матрацом | Да |
| Тип ліжка | Ліжко-трансформер |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 38 мм |
| Довжина спального місця | 185 мм |
| Ширина спального місця | 87 |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Диван ліжко розкладне трансформер одномісний у офіс та дім для дорослих синій |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Вбудований столик | немає |
| Вбудований бар | немає |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | холофайбер |
| Подушка спинки | холофайбер |
| Матрац | Ватний |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Рівні регулювання кута нахилу спинки | 5 |
| Знімні подушки | спинки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність спального місця | Да |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Спосіб розкладання дивана | вдоль |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | метал |
| Оббивний матеріал | велюр, Велюр |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Матеріал виготовлення шафи-ліжка | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | метал |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Немає |
| Виголів'я | Немає |
| Вино. | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 990 ₴

















