
Пуф трансформер 5в1 для дорослих Смарт куб табурет п'ять в одному на колесах квадратний м'який сірий велюр
від 5 630 ₴
від 3 190 ₴
- В наявності
- Код: Пуф 5в1 УНО Поло 17
Пуф трансформер 5в1 для дорослих Смарт куб табурет п'ять в одному на колесах квадратний м'який сірий велюр Кухонні стільці та табуретки
- Гарантія 24 міс.
- Розкладається на 5 повноцінних табуретів;
- Складання / розкладання пуфика займає всього пару хвилин і здійснюється за принципом "все в одному"
- Габаритні розміри його в складеному стані - всього 47х47х44см.
- Пуф оснащений колесами-роликами для зручності переміщення.
По наявності, тканини та кольору уточнюйте у менеджера!
Під замовлення можемо зробити такий, як Вам потрібний.
Ціна на сайті вказана за пуф у тканині СМАРТ (SMART)
Ціна пуфу в шкірозаміннику РОДЕО буде 3490грн.
Ціна пуфа в тканинах ПОЛО, МАРСЕЛЬ, ЛАГУНА, ЛІРА, ДЖЕРСІ, ЕТНА буде 3490грн.

Якщо у Вас у вітальні або на кухні мало місця, щоб поставити кілька додаткових стільців або якщо приходять друзі в гості, а у Вас немає ще однієї табуретки, щоб усіх зручно посадити, то наш пуф-трансформер 5в1 "УНО" саме для Вас! Пуф-трансформер складається з 5 табуреток, що складаються всього в один куб.
Основні характеристики Пуфа 5в1 "УНО":
- Пуф має форму куба
- Стійка металева рама
- Прогумовані колеса, які витримують навантаження до 150 кг
- У зібраному стані займає мінімум місця
- В розкладеному вигляді являє собою цілих 5 повноцінних табуретів з м'якою сидушкою з штучної шкіри або тканини (за Вашим бажанням)
- Розміри пуфа в зібраному вигляді - 47(д) x 47(ш) x 44(в) см
- Розміри стільців: висота 42 см
- Колір тканин стільців: в асортименті
- Вага 17 кг

Каркас пуфа:
Являє собою міцну зварену металеву конструкцію (з міцної сталевої труби 15х15х1,2мм)
За рахунок використання тонкостінних профілів, при досить великій міцності забезпечується невелика маса виробу в цілому.
Каркас покритий порошковою фарбою, що надає йому естетично привабливий вигляд.
Підстава сидіння:
Виконано з високоякісної плити ОЅВ імпортного виробництва, яка забезпечує можливість сидіти на ньому людини з масою тіла до 150кг.
Наповнювач сидіння:
Жорсткий поролон, товщина якого забезпечує комфортне сидіння.
Країна виробника: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Коліщата |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Особливості | М'яке сидіння, Складаний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Тип меблів | табурет |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Форма сидіння | квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота табуретки | 440 мм |
| Глибина табуретки | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Висота сидіння стільця | 420 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Пуф трансформер 5в1 для дорослих Смарт куб табурет п'ять в одному на колесах квадратний м'який сірий велюр |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Оббивний матеріал | велюр |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 440 мм |
- Ціна: від 3 190 ₴










