
Пуф трансформер п'ять в одному Смарт пуфік 5в1 квадратний м'який на колесах куб стул табурет лофт
від 6 530 ₴
від 4 090 ₴
- В наявності
- Код: ЛОФТ велюр
Пуф трансформер п'ять в одному Смарт пуфік 5в1 квадратний м'який на колесах куб стул табурет лофт Банкетки і пуфіки для дорослих з гарантією
- Гарантія 24 міс.
- В формі куба займає всього 0,25кв.м
- Навантаження до 150кг.
- Якісні матеріали та комплектуючі.
Пуф-трансформер ЛОФТ складається з 5 табуреток, які складаються всього в один куб.
Якщо у Вас у вітальні або на кухні мало місця, щоб поставити кілька додаткових стільців або якщо приходять друзі в гості, а у Вас немає ще однієї табуретки, щоб усіх зручно розсадити, то наш пуф-трансформер 5в1 саме для Вас!
Пуфік 5 в 1 має безперечні переваги, а саме:
- Розкладається на 5 повноцінних табуретів;
- Складання / розкладання пуфіка займає всього пару хвилин і здійснюється за принципом "все в одному"
- Габаритні розміри його в складеному стані - всього 50х50х47см
- Пуф оснащений колесами-роликами для зручності його переміщення.
Основні характеристики Пуфа 5в1 ЛОФТ:
- Пуф має форму куба
- Стійка металева рама
- Коліщатка прогумовані і витримують навантаження до 150 кг
- У зібраному стані займає всього 0,25кв.м простору
- В розкладеному вигляді являє собою цілих 5 повноцінних табуретів з м'яким сидінням зі штучної шкіри або тканини (за Вашим бажанням)
- Розміри пуфа в зібраному вигляді - 50 (д) x 50 (ш) х 47 (в) см
- Розміри табуретів: висота 44,5см
- Колір оббивки табуретів: в асортименті
- Вага 19,5 кг
Каркас пуфа:
Являє собою міцну зварену металеву конструкцію (з міцної сталевої труби 15х15х1,2мм)
За рахунок використання тонкостінних профілів, при досить великий міцності забезпечується невелика маса виробу в цілому.
Каркас покритий порошковою фарбою, що надає йому естетично привабливий вигляд.
Основа сидіння:
Виконано з високоякісної плити ОSB імпортного виробництва, яка забезпечує можливість сидіти на ньому людині з масою тіла до 150 кг.
Наповнювач сидіння:
Жорсткий поролон, товщина якого забезпечує комфортне сидіння.
Пуф-трансформер 5в1 принесе більше затишку, комфорту і вільного місця у Вашій оселі !!!
А також здивує ваших дорогих гостей !!!
Страна виробника: Україна
Також в нас можна замовити та купити Стіл-консоль трансформер обідній
Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від зразків, представлених на сайті, в зв`язку особливостей настройки кольорової гами Вашого монітора або екрана телефону.
Отримати більш детальну інформацію або консультацію Ви зможете по телефону або пишіть на Viber, Telegram
Інші групи товарів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Коліщата |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 470 мм |
| Вага | 19.5 кг |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Пуф трансформер п'ять в одному Смарт пуфик 5в1 квадратний м'який на колесах куб стілець табурет лофт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | велюр, тканина |
- Ціна: від 4 090 ₴























