
Пуф куб трансформер 6 в 1 Смарт табурет пуфік 6в1 квадратний на колесах для кухні
5 900 ₴
4 690 ₴
- Під замовлення
- Код: Аспен + Кензо 7
Відправка з 16 квітня 2026Куб-трансформер 6в1 "АНТОНІО" Табурет трансформер 6 в 1 Шість сидінь в одному (одне м'яке сидіння)
Якщо у Вас в кімнаті або на кухні мало місця, щоб поставити кілька додаткових стільців для родини або гостей, щоб усіх зручно розсадити, то наш Куб-трансформер 6 в 1 саме для Вас!!! Стілець-трансформер складається з 6 табуреток(5 твердих + 1 м'який), які складаються лише в один куб.
Куб-трансформер 6 в 1 володіє безперечними перевагами:
- Розкладається на 6 повноцінних табуретів;
- Складання / розкладання куба займає всього пару хвилин і здійснюється за принципом "все в одному"
- Габаритні розміри його в складеному стані - всього 52(д) x 52(ш) x 50(в) см
- Куб - табурет оснащений колесами-роликами для зручності переміщення.
Основні характеристики Табурета 6 в 1:
- Табурети складаються в куб
- Стійка металева рама
- Прогумовані коліщата і витримують навантаження до 150 кг
- У зібраному стані займає всього 0,25 кв. м простору
- В розкладеному вигляді являє собою цілих 6 повноцінних табуретів
- Розміри куба в зібраному вигляді - 52 (д) x 52 (ш) x 50 (в) см
- Висота м`якого табурета: 46 см
- Висота табуретів: 43 см
- Вага 22 кг

Каркас куба:
Являє собою міцну зварену металеву конструкцію (з міцної сталевої труби 15х15х1,2мм)
За рахунок використання тонкостінних профілів, при досить великій міцності забезпечується невелика маса виробу в цілому.
Каркас покритий порошковою фарбою, що надає йому естетично привабливий вигляд.
Сидіння складається::
Виконано з високоякісної плити імпортного виробництва, яка забезпечує можливість сидіти на ньому людини з масою тіла до 150кг.
Країна виробника: Україна
Здивуйте своїх гостей і порадуйте себе унікальним придбанням сучасної смарт-меблями!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 6 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип опор | Ніжки, Коліщата |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Наявність спинки | Ні |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Довжина | 520 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 500 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Куб-трансформер 6в1 "АНТОНІО" Табурет трансформер 6 в 1 Шість сидінь в одному (одне м'яке сидіння) |
| Матеріал виготовлення табуретки | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
- Ціна: 4 690 ₴






