
Пуф куб трансформер 6 в 1 Смарт табурет пуфік 6в1 квадратний на колесах для кухні сонома
5 900 ₴
4 690 ₴
- Під замовлення
- Код: Куб 6в1 Сонома
Відправка з 16 квітня 2026Куб-трансформер 6 в 1 - це 6 прихованих сидінь, які складаються в один куб.
Часто буває, що у вашій вітальні або на кухні не вистачає місця, щоб поставити досить стільців для дорогих гостей! І як завжди потрібна ще одна табуретка, щоб усіх зручно розсадити. Сучасний дизайн інтер'єру єрів все більше йде до мінімалізму. Сьогодні в тренді саме такий куб.
На вигляд це куб-табурет для сидіння однієї людини. Найцікавіше знаходиться у нього всередині - куб-трансформер складається з 6 повноцінних табуретів. Це дає змогу раціонально використовувати вільну площу, при цьому абсолютно не замислюючись про те, куди подіти стільці після того, як гості розійдуться.
Чудове доповнення для вашої кухні !!!
Здивуйте своїх гостей і порадуйте себе унікальним придбанням.
- Каркас табуретів виготовлений з міцної сталевої труби перетином 15 * 15 * 1,2 мм, пофарбований фарбою.
- Куб-трансформер витримує навантаження до 150 кг.
- Розміри куба-трансформера в зібраному вигляді - 45 (д) x 45 (ш) x 43 (в) см.
- Висота кожного стільчика 40 см.
- Вага куба-трансформера 22 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Коліщата |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Кількість посадочних місць | 6 |
| Габаритні розміри | |
| Глибина табуретки | 450 мм |
| Висота табуретки | 430 мм |
| Вага | 22 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
- Ціна: 4 690 ₴









