
Стіл - трансформер Стіл - Консоль чорний Обідній стіл розсувний
від 17 600 ₴
від 10 990 ₴
- Під замовлення
- Код: Консоль Черный
Відправка з 26 квітня 2026Стіл - трансформер Стіл - Консоль чорний Обідній стіл розсувний для гостей
- Довжина від 400мм до 4000мм
- Ширина від 700мм до 1100мм
- Регульовані ніжки.
- Рівномірне навантаження на стіл-консоль до 200кг.
- Гарантія 12 міс.
Завдяки лаконічному і стильному дизайну - стіл-консоль прикрасити будь-який простір. Починаючи від кухні і закінчуючи кімнатою для гостей. Добавляючи різну кількість панелей, ви отримаєте 4 різних столу, що дуже практично для великої компанії. Стіл-консоль - характеризується дуже зручним видом меблів. Широке застосування робить цей стіл дуже популярними, це пояснюється тім, що ці столи вмить змінюють свою довжину і виконують різні функції. Стіл-консоль може збільшуватися у довжину.
Розсувний механізм столу-консолі дуже простий і легкий.
Матеріал — ламінована ДСП, має високу щільність, дозволено використовувати у виробництві дитячих меблів, торгового обладнання та ін.
ХАРАКТЕРИСТИКИ і розміри стола ШхДхВ:
- Складений - 700(800,900,1000,1100)х400х750мм
- Розкладений – 700(800,900,1000,1100)х1600(2000,2400,2800,3200,3600)х750мм (спец.замовлення можна навыть довжиною 4000мм)
- Розкладення покрокове 400, 800, 1200, 1600, 2000, 2400, 2800, 3200, 3600мм (спец.замовлення можна навіть 4000мм)
- Регульовані ніжки.
- Рівномірне навантаження на стіл-консоль до 200кг
- Вага 60кг

Також до столу консолі підійдуть Пуфи-трансформери!!!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип установки консолі | підлогова |
| Тип меблів | консоль |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 700 мм |
| Вага | 60 кг |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал, ЛДСП |
| Габаритні розміри консолі | |
| Ширина консолі | 70 см |
| Глибина консолі | 40 см |
| Висота консолі | 75 см |
| Комплектація | |
| Пуф | False |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Стіл - трансформер Стіл - Консоль чорний Обідній стіл розкладний |
- Ціна: від 10 990 ₴









