
Стіл - трансформер Стіл - Консоль білий Обідній стіл розсувний
від 17 600 ₴
від 10 990 ₴
- В наявності
- Код: Консоль Білий
Стіл - трансформер Стіл - Консоль білий Обідній стіл розсувний у дім
- Довжина від 400мм до 4400мм
- Ширина від 700мм до 1200мм
- Регульовані ніжки.
- Рівномірне навантаження на стіл-консоль до 200кг.
- Гарантія 12 міс.
Завдяки лаконічному і стильному дизайну - стіл-консоль прикрасити будь-який простір. Починаючи від кухні і закінчуючи кімнатою для гостей. Добавляючи різну кількість панелей, ви отримаєте стіл різної довжини, що дуже практично для великої компанії. Стіл-консоль - характеризується дуже зручним видом меблів. Широке застосування робить цей стіл дуже популярними, це пояснюється тім, що ці столи вмить змінюють свою довжину і виконують різні функції. Стіл-консоль може збільшуватися у довжину.
Розсувний механізм столу-консолі дуже простий і легкий.
Стіл Консоль - це обідній стіл різної довжини.
Матеріал — ламінована ДСП, має високу щільність, дозволено використовувати у виробництві дитячих меблів, торгового обладнання та ін.

ХАРАКТЕРИСТИКИ і розміри стола ШхДхВ:
- Складений - 700(800,900,1000,1100,1200)х400х750мм (в залежності від моделі)
- Розкладений – 700(800,900,1000,1100,1200)х1600(2000,2400,2800,3200,3600,4000,4400)х750мм (в залежності від моделі)
- Розкладення покрокове 400, 800, 1200, 1600, 2000, 2400, 2800, 3200, 3600, 4000, 4400мм (в залежності від моделі)
- Регульовані по висоті металеві додаткові ніжки.
- Рівномірне навантаження на стіл-консоль до 200кг
- Вага від 60кг

Також до столу консолі підійдуть Пуфи-трансформери!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 400 мм |
| Вага | 60 кг |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал, ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал, ЛДСП |
| Габаритні розміри консолі | |
| Ширина консолі | 70 см |
| Глибина консолі | 40 см |
| Висота консолі | 75 см |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Стіл - трансформер Стіл - Консоль білий Обідній стіл розкладний |
- Ціна: від 10 990 ₴
















