
Пуф трансформер 5в1 для дорослих на колесах Пуфік лофт куб табурет на кухню смарт Крісла і пуфи для
6 530 ₴
4 090 ₴
- Під замовлення
- Код: 4Кензо 28
Відправка з 16 квітня 2026Пуф трансформер 5в1 для дорослих на колесах Пуфік лофт куб табурет на кухню смарт Крісла і пуфи для відвідувачів гостей
Гарантія 24 міс. Висота пуфіка 46 см. Навантаження до 150кг. Якісні матеріали та комплектуючі.

Пуф-трансформер складається з 5 табуреток, які складаються всього в один куб.
Якщо у Вас у вітальні або на кухні мало місця, щоб поставити кілька додаткових стільців або якщо приходять друзі в гості, а у Вас немає ще однієї табуретки, щоб усіх зручно розсадити, то наш пуф-трансформер 5в1 саме для Вас!
Пуф-трансформер складається з 5 табуреток, які складаються всього в один куб.
Пуфік 5 в 1 має безперечні переваги, а саме:
- Розкладається на 5 повноцінних табуретів;
- Складання / розкладання пуфіка займає всього пару хвилин і здійснюється за принципом "все в одному"
- Габаритні розміри його в складеному стані - всього 52х52х50см
- Пуф оснащений колесами-роликами для зручності його переміщення.
Основні характеристики Пуфа 5в1:
- Пуф має форму куба
- Стійка металева рама
- Коліщатка прогумовані і витримують навантаження до 150 кг
- У зібраному стані займає всього 0,25кв.м простору
- В розкладеному вигляді являє собою цілих 5 повноцінних табуретів з м'яким сидінням зі штучної шкіри або тканини (за Вашим бажанням)
- Розміри пуфа в зібраному вигляді - 52 (д) x 52 (ш) х 50 (в) см
- Розміри табуретів: висота 46см
- Колір оббивки табуретів: в асортименті
- Вага 19,5 кг
Каркас пуфа:
Являє собою міцну зварену металеву конструкцію (з міцної сталевої труби 15х15х1,2мм)
За рахунок використання тонкостінних профілів, при досить великий міцності забезпечується невелика маса виробу в цілому.
Каркас покритий порошковою фарбою, що надає йому естетично привабливий вигляд.
Основа сидіння:
Виконано з високоякісної плити ОSB імпортного виробництва, яка забезпечує можливість сидіти на ньому людині з масою тіла до 150 кг.
Наповнювач сидіння:
Жорсткий поролон, товщина якого забезпечує комфортне сидіння.
Пуф-трансформер 5в1 принесе більше затишку, комфорту і вільного місця у Вашій оселі !!!
А також здивує ваших дорогих гостей !!!
Страна виробника: Україна
Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від зразків, представлених на сайті, в зв`язку особливостей настройки кольорової гами Вашого монітора або екрана телефону.
Отримати більш детальну інформацію або консультацію Ви зможете по телефону або пишіть на Viber, Telegram
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Тип опор | Ніжки, Коліщата |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 500 мм |
| Глибина табуретки | 520 мм |
| Вага | 19.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Наявність спального місця | Немає |
| Наявність спинки | Немає |
| Тип призначення | Пуф 5в1 для дорослих на колесах Пуфик 5в1 лофт куб табурет на кухню смарт крісла і пуфи для відвідувачів |
| Основні атрибути | |
| Оббивний матеріал | тканина, велюр |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 520.0 |
- Ціна: 4 090 ₴



















