
Пуф трансформер 5 в 1 Смарт пуфик 5в1 квадратний м'який на колесах куб табурет лофт Червоний
6 530 ₴
4 090 ₴
- В наявності
- Код: Сімпл 43
Пуф трансформер 5 в 1 Смарт пуфік 5в1 квадратний м'який на колесах куб табурет лофт
- Розкладається на 5 повноцінних табуретів;
- Складання / розкладання пуфика займає всього пару хвилин і здійснюється за принципом "все в одному"
- Габаритні розміри його в складеному стані - всього 50х50х47см.
- Пуф оснащений колесами-роликами для зручності переміщення.
Якщо у Вас у вітальні або на кухні мало місця, щоб поставити кілька додаткових стільців або якщо приходять друзі в гості, а у Вас немає ще однієї табуретки, щоб усіх зручно посадити, то наш пуф-трансформер 5в1 LOFT саме для Вас! Пуф-трансформер складається з 5 табуреток,що складаються всього в один куб.
Пуфик 5 в 1 LOFT
Основні характеристики Пуфа 5 в 1 LOFT:
- Пуф має форму куба
- Стійка металева рама
- Прогумовані коліщата і витримують навантаження до 150 кг
- У зібраному стані займає всього 0,25 кв. м простору
- В розкладеному вигляді являє собою цілих 5 повноцінних табуретів з м'якою сидушкою з штучної шкіри або тканини (за Вашим бажанням)
- Розміри пуфа в зібраному вигляді - 50 (д) x 50 (ш) x 47 (в) см
- Розміри стільців: висота 44,5см
- Колір оббивки стільців: в асортименті
- Вага 19,5 кг
Каркас пуфа:
Являє собою міцну зварену металеву конструкцію (з міцної сталевої труби 15х15х1,2мм)
За рахунок використання тонкостінних профілів, при досить великій міцності забезпечується невелика маса виробу в цілому.
Каркас покритий порошковою фарбою, що надає йому естетично привабливий вигляд.
Підстава сидіння:
Виконано з високоякісної плити ОЅВ імпортного виробництва, яка забезпечує можливість сидіти на ньому людини з масою тіла до 150кг.
Наповнювач сидіння:
Жорсткий поролон, товщина якого забезпечує комфортне сидіння.
Країна виробника: Україна
Пуф-трансформер 5в1 LOFT принесе більше затишку, комфорту і вільного місця у Вашому житті!!!
А також здивує ваших дорогих гостей!!!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 19.5 кг |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Основні | |
| Виробник | Власне виробництво |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Тип опор | Коліщата |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Червоний |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Пуф трансформер 5 в 1 Смарт пуфик 5в1 квадратний м'який на колесах куб табурет лофт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина, велюр |
- Ціна: 4 090 ₴










