
Пуф трансформер п'ять в одному Смарт пуфік 5в1 квадратний м'який і банкетки лофт на колесах куб табурет для дорослих Сірий
від 6 230 ₴
від 3 790 ₴
- В наявності
- Код: Кензо 28
Пуф трансформер п'ять в одному Смарт пуфік 5в1 квадратний м'який і банкетки лофт на колесах куб табурет для дорослих та гостей
- Розмір цілої конструкції ДхШхВ: 50х50х48см
- Висота кожного пуфіка: 45см
- Якісні тканини і шкірзам
- В 2 рази більше паралону, який робить більш комфортнішими сидіння
- Металевий каркас
- Ціла конструкція на колесах, для зручного переміщення
- На кожному пуфі є спец.ніжки, які не шкодять поверхні
- Навантаження до 150кг
- Вага: 20кг
- Гарантія 24 міс.
По наявності, тканини та кольору уточнюйте у менеджера!
Під замовлення можемо зробити такий, як Вам потрібний.
Ціна на сайті вказана за пуф у тканині СМАРТ (SMART).
Ціна пуфа в тканинах ПОЛО (антикіготь), МАРСЕЛЬ, ЛАГУНА, ЕТНА буде 4090грн.
Пуф-трансформер складається з 5 табуреток, які складаються всього в один куб.
Якщо у Вас у вітальні або на кухні мало місця, щоб поставити кілька додаткових стільців або якщо приходять друзі в гості, а у Вас немає ще однієї табуретки, щоб усіх зручно розсадити, то наш пуф-трансформер 5в1 саме для Вас!
Каркас пуфа:
Являє собою міцну зварену металеву конструкцію (з міцної сталевої труби 15х15х1,2мм)
За рахунок використання тонкостінних профілів, при досить великий міцності забезпечується невелика маса виробу в цілому.
Каркас покритий порошковою фарбою, що надає йому естетично привабливий вигляд.
Наповнювач сидіння:
Жорсткий поролон, товщина якого забезпечує комфортне сидіння.
Страна виробника: Україна
Також в нас можна замовити та купити Стіл-консоль трансформер обідній
Отримати більш детальну інформацію або консультацію Ви зможете по телефону або пишіть на Viber, Telegram
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Тип опор | Коліщата |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Обивний матеріал | Рогожка, Тканина |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Вид м'яких меблів | Пуф-трансформер 5 в 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сидіння | велюр, тканина |
| Оббивний матеріал | рогожка, тканина |
| Тип меблів | табурет |
| Тип призначення | Пуф трансформер п'ять в одному Смарт пуфик 5в1 квадратний м'який і банкетки лофт на колесах куб табурет для |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Особливості | М'яке сидіння, Складной |
| Цвет обивки | Зелений |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 480 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 3 790 ₴













