
Пуф трансформер 5в1 Смарт куб табурет п'ять в одному на колесах квадратний м'який сірий велюр
від 5 630 ₴
від 3 190 ₴
- В наявності
- Код: Пуф 5в1 Марсель 19
Пуф трансформер 5в1 Смарт куб табурет п'ять в одному на колесах квадратний м'який сірий велюр Банкетки і пуфіки
- Розмір цілої конструкції ДхШхВ: 47х47х44см
- Висота кожного пуфіка: 42см
- Якісні тканини
- В 2 рази більше паралону, який робить більш комфортнішими сидіння
- Металевий каркас
- Ціла конструкція на колесах, для зручного переміщення
- На кожному пуфі є спец.ніжки, які не шкодять поверхні
- Навантаження до 150кг
- Вага: 17кг
- Гарантія 24 міс.
Якщо у Вас у вітальні або на кухні мало місця, щоб поставити кілька додаткових стільців або якщо приходять друзі в гості, а у Вас немає ще однієї табуретки, щоб усіх зручно посадити, то наш пуф-трансформер 5в1 саме для Вас! Пуф-трансформер складається з 5 табуреток, що складаються всього в один куб.
По наявності, тканини та кольору уточнюйте у менеджера!
Під замовлення можемо зробити такий, як Вам потрібний.
Ціна на сайті вказана за пуф у тканині СМАРТ (SMART)
Ціна пуфа в тканинах ПОЛО (антикіготь), МАРСЕЛЬ, ЛАГУНА, ЕТНА буде 3790грн.
Каркас пуфа:
Являє собою міцну зварену металеву конструкцію (з міцної сталевої труби 15х15х1,2мм)
За рахунок використання тонкостінних профілів, при досить великій міцності забезпечується невелика маса виробу в цілому.
Каркас покритий порошковою фарбою, що надає йому естетично привабливий вигляд.
Підстава сидіння:
Виконано з високоякісної плити ОЅВ імпортного виробництва, яка забезпечує можливість сидіти на ньому людини з масою тіла до 150кг.
Наповнювач сидіння:
Жорсткий поролон, товщина якого забезпечує комфортне сидіння.
Країна виробника: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Тип опор | Коліщата |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Тканина, Мікрофібра, Екошкіра |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сидіння | велюр, тканина |
| Ніжки | метал |
| Тип меблів | табурет |
| Оббивний матеріал | тканина, велюр, рогожка, мікрофібра, Тканина, Екошкіра |
| Тип призначення | Пуф трансформер 5в1 Смарт куб табурет п'ять в одному на колесах квадратний м'який сірий велюр |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Особливості | М'яке сидіння, Складной |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 440 мм |
| Висота сидіння стільця | 420 мм |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 3 190 ₴










