
Пуф трансформер 5в1 Смарт куб табурет п'ять в одному на колесах квадратний м'який світло-коричневий велюр
5 830 ₴
3 390 ₴
- В наявності
- Код: Пуф 5в1 46х46 коричневий
Пуф трансформер 5в1 Смарт куб табурет п'ять в одному на колесах квадратний м'який коричневий велюр. Банкетки і пуфіки
- Розкладається на 5 повноцінних табуретів;
- Складання / розкладання пуфика займає всього пару хвилин і здійснюється за принципом "все в одному";
- Використовуємо в 2 рази більше поролону, ніж у більшості аналогів на ринку, що робить сидіння максимально м'якими та комфортними!
- Для оббивки використовуються тільки якісні та зносостійкі тканини;
- Пуф оснащений колесами-роликами для зручності переміщення;
- На кожному табуреті є спеціальні накладки (ніжки)>, які не шкодять поверхні підлоги;
- Гарантія 24 міс.
По наявності, тканини та кольору уточнюйте у менеджера!
Під замовлення можемо зробити такий, як Вам потрібний.
Ціна на сайті вказана за пуф у тканині СМАРТ (SMART).
Ціна пуфу в тканині ПОЛО і шкірозаміннику РОДЕО буде 3590грн.
Ціна пуфу в тканинах ЛАГУНА, ЛІРА, ДЖЕРСІ, ЕТНА буде 3790грн.
Якщо у Вас у вітальні або на кухні мало місця, щоб поставити кілька додаткових стільців або якщо приходять друзі в гості, а у Вас немає ще однієї табуретки, щоб усіх зручно посадити, то наш пуф-трансфорmer 5в1 саме для Вас! Пуф-трансформер складається з 5 табуреток, що складаються всього в один куб.
Основні характеристики Пуфа трансформера 5в1:
- В розкладеному вигляді являє собою цілих 5 повноцінних табуретів з м'якою сидушкою зі штучної шкіри або тканини (за Вашим бажанням)
- У зібраному стані займає мінімум місця (має форму куба)
- Розміри пуфа в зібраному вигляді - 46х46см
- Розміри стільців: висота 42 см
- Стійка металева рама
- Прогумовані колеса, які вытримують навантаження до 150 кг
- Вага: 17 кг
- Колір тканин стільців: в асортименті
🎥 Зверніть увагу: Ви також можете замовити пуфи в інших дизайнах (наприклад, з кришкою-столиком або іншою прошивкою), як показано на відео та фото нижче! (Вартість таких моделей може відрізнятися, уточнюйте у менеджера).

Каркас пуфа:
Являє собою міцну зварену металеву конструкцію (з міцної сталевої труби 15х15х1,2мм)
За рахунок використання тонкостінних профілів, при досить великій міцності забезпечується невелика маса виробу в цілому.
Каркас покритий порошковою фарбою, що надає йому естетично привабливий вигляд.
Підстава сидіння:
Виконано з високоякісної плити OSB імпортного виробництва, яка забезпечує можливість сидіти на ньому людині з масою тіла до 150кг.
Наповнювач сидіння:
Жорсткий поролон, товщина якого забезпечує комфортне сидіння.

Країна виробника: Україна
Для уточнення точних розмірів, наявності кольорів або інших деталей - звертайтесь до нашого менеджера. Отримати більш детальну інформацію або консультацію Ви зможете за телефоном або пишіть у Viber, Telegram: +38(066)-615-07-66
* Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, зовнішній вигляд, комплектацію та характеристики товару без попереднього повідомлення. Ці зміни не погіршують споживчих властивостей виробу.
Якщо для Вас принципово важливий конкретний зовнішній вигляд (точна відповідність фото), будь ласка, обов'язково уточнюйте всі нюанси у менеджера перед оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Тип опор | Коліщата |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 17 кг |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Пуф трансформер 5в1 Смарт куб табурет п'ять в одному на колесах квадратний м'який світло-коричневий велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина, велюр |
- Ціна: 3 390 ₴












