
Пуф трансформер 5в1 (пуф 4+1 столик) Смарт куб табурет столик п'ять в одному на колесах квадратний велюр
6 230 ₴
3 790 ₴
- Під замовлення
- Код: Пуф Кв.5в1 велюр+червоний
Відправка з 16 квітня 2026Пуф трансформер 5в1 (пуф 4+1 столик) Смарт куб табурет столик п'ять в одному на колесах квадратний м'який велюр Банкетки і пуфіки
- Гарантія 24 міс.
- Розкладається на 5 повноцінних табуретів (4 м'яких та 1 твердий або столик);
- Складання / розкладання пуфика займає всього пару хвилин і здійснюється за принципом "все в одному"
- Габаритні розміри його в складеному стані - всього 47х47х44см.
- Пуф оснащений колесами-роликами для зручності переміщення.
Якщо у Вас у вітальні або на кухні мало місця, щоб поставити кілька додаткових стільців або якщо приходять друзі в гості, а у Вас немає ще однієї табуретки, щоб усіх зручно посадити, то наш пуф-трансформер 5в1 саме для Вас! Пуф-трансформер складається з 5 табуреток, що складаються всього в один куб.
Пуфік 5в1 володіє безперечними перевагами, а саме:

Основні характеристики Пуфа 5в1:
- Пуф має форму куба
- Стійка металева рама
- Прогумовані колеса, які витримують навантаження до 150 кг
- У зібраному стані займає мінімум місця
- В розкладеному вигляді являє собою цілих 5 повноцінних табуретів (4 м'яких та 1 твердий або столик);
- Розміри пуфа в зібраному вигляді - 47(д) x 47(ш) x 44(в) см
- Розміри стільців: висота 43 см
- Колір тканин стільців: в асортименті
- Вага 17 кг
Каркас пуфа:
Являє собою міцну зварену металеву конструкцію (з міцної сталевої труби 15х15х1,2мм)
За рахунок використання тонкостінних профілів, при досить великій міцності забезпечується невелика маса виробу в цілому.
Каркас покритий порошковою фарбою, що надає йому естетично привабливий вигляд.
Підстава сидіння:
Виконано з високоякісної плити ОЅВ імпортного виробництва, яка забезпечує можливість сидіти на ньому людини з масою тіла до 150кг.
Наповнювач сидіння:
Жорсткий поролон, товщина якого забезпечує комфортне сидіння.
Країна виробника: Україна
Пуф-трансформер 5в1 принесе більше затишку, комфорту і вільного місця у Вашому житті!!!
А також здивує ваших дорогих гостей!!!

Кольора для столика-табурета



Справжній колір матеріалу може відрізнятися, в залежності від налаштувань вашого монітора або екрана.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Тип опор | Коліщата |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Колір | Світло-сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Довжина | 470 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 440 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Пуф трансформер 5в1 (пуф 4+1 столик) Смарт куб табурет столик п'ять в одному на колесах квадратний велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина, велюр |
- Ціна: 3 790 ₴









