
Пуф-ліжко трансформер розкладний м'який з тканини Рогожка у розмірі 1950(700)х600х460мм
13 490 ₴
9 490 ₴
- Під замовлення
- Код: Пуф-ліжко рогожка 900мм
Відправка з 17 квітня 2026Пуф-ліжко трансформер м'який з тканини Рогожка у розмірі 1950(700)х600х460мм Банкетки і пуфіки для дорослих та дітей з гарантією
- Гарантія 12 міс.
- Дуже легка трансформація
- Надійна конструкція
- Рівномірне навантаження до 150кг.
- Якісні матеріали та комплектуючі.

Пуф-ліжко має надійну конструкцію і швидко трансформується з пуфа в ліжко (дуже хороша заміна громіздким кріслам розкладним і незручним розкладушкам)
Пуф-ліжко має безперечні переваги, а саме:
- Швидка трансформація (з якою впорається навіть дитина) і надійна конструкція
- Складання / разкладання займає до хвилини часу
- Габаритні розміри у складеному стані - всього 70(Д)х60(Ш)х46(В)см.
- Комфортний и м'який

Основні характеристики Пуфа-ліжка:
- Легка та надійна конструкція
- Стійка металева рама
- Витримує навантаження до 150 кг
- М'який та зручний
- Розміри пуфу в зібраному вигляді - 70 (д) x 60 (ш) х 46 (в) см
- Розміри ліжка в зібраному вигляді - 195 (д) x 60 (ш) х 46 (в) см
- Товщина 8 см
- Колір оббивки: в асортименті
- Вага +-35 кг

Пуф-ліжко принесе більше затишку, комфорту і вільного місця у Вашій оселі !!!
А також здивує ваших дорогих гостей !!!
Страна виробника: Україна
Також в нас можна замовити та купити Стіл-консоль трансформер обідній і Пуф-трансформер 5в1
Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від зразків, представлених на сайті, в зв`язку особливостей настройки кольорової гами Вашого монітора або екрана телефону.
Отримати більш детальну інформацію або консультацію Ви зможете по телефону або пишіть на Viber, Telegram
Інші групи товарів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 35 кг |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Тип опор | Ніжки |
| Оббивний матеріал | тканина, рогожка |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Наявність спального місця | Да |
| Наявність спинки | Немає |
| Тип призначення | Пуф-ліжко трансформер розкладний м'який і зручний з тканини Рожка в розмірі 1950(700)х600х460 мм |
| Розміри спального місця | |
| Ширина спального місця | 900 |
| Висота спального місця | 460 мм |
| Довжина спального місця | 1950 мм |
- Ціна: 9 490 ₴












