
Стіл консольний обідній довгий роздувний білий для 14-16 людей
19 510 ₴
12 900 ₴
- В наявності
- Код: Білий ЛДСП 3200х800мм
Консольний стіл 3200x800x750м для кухні і в вітальню довгий розкладний (розсувний) сучасний для сім'ї білий
- Довжина від 400мм до 3200мм
- Ширина 800мм
- Регульовані додаткові ніжки.
- Рівномірне навантаження на стіл-консоль до 200кг.
- Гарантія 12 міс.
Завдяки лаконічному і стильному дизайну - стіл-консоль вкрасить будь-який простір. Починаючи від кухні і закінчуючи кімнатою для гостей, що дуже практично для великої компанії. Стол-консоль - Вона характеризується дуже зручним виглядом меблів. Широке застосування цього столу робить його дуже популярним. Це тому, що ці столи миттєво змінюють свою довжину і виконують різні функції. Стіл-консоль може бути як комп'ютерним, так і обіднім.


Розкішний механізм стола-консолі дуже надійний, простий і легкий.
Стіл Консоль - Може збільшуватися в довжину.
Матеріал - ламінований ДСП, має високу щільність, дозволено використовувати в виробництві дитячих меблів, торгового обладнання і д.

ХАРАКТЕРИСТКИ і розміри столу ШхДХВ:
- Складений - 800x400x750мм
- Розкладений - 800x3200х750мм
- Розкладення пошогове 400, 800, 1200, 1600, 2000, 2400, 2800, 3200мм
- Регульовані додаткові ніжки
- Рівномірне навантаження на стільницю-консоль до 200кг
- Вага 75кг

Крім того, до стільниці консолі підійдуть Пуфи-трансформери!!!
Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від зразків, представлених на веб - сайті, залежно від параметрів кольорів вашого монітора або екрана телефону.

Отримати докладнішу інформацію або консультуватися Ви зможете по телефону або напишіть на Viber, Telegram
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 3200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал, ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Консольний стіл для кухні та у вітальню довгий обідній розсувний білий |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ширина консолі | 80 см |
| Глибина консолі | 40 см |
| Висота консолі | 75 см |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Тип установки консолі | підлогова |
| Ніжки | метал, ЛДСП |
| Тип меблів | консоль |
- Ціна: 12 900 ₴
















