
Банкетка під взуття 60 см сіра велюрова тканина 1000
3 800 ₴
2 690 ₴
- Під замовлення
- Код: Лагуна сіра 1000мм
Відправка з 13 квітня 2026Банкетка під взуття 60 см сіра велюрова тканина з гарантією, Зроблено в Україні
- Гарантія 12 міс.
- Глибина/Довжина/Висота - 32/60/48 см.
- Навантаження до 150кг.
- Якісні матеріали та комплектуючі.
Банкетка під взуття

Наповнювач сидіння:
Жорсткий поролон, товщина якого забезпечує комфортне сидіння.
Будь ласка, зверніть увагу!
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного на фото, оскільки фабрика-виробник час від часу оновлює дизайн. Ці зміни не впливають на якість та функціональність виробу.
Наприклад, може бути змінена форма металевого профілю (кругла/квадратна) або тип обробки краю сидіння.
Якщо для вас критично важливі певні деталі, будь ласка, уточніть їх у нашого менеджера перед замовленням.
Країна виробника: Україна
Також в нас можна замовити та купити Стіл-консоль трансформер обідній
І Пуф-трансформер 5в1, який складається з 5 табуреток, які складаються всього в один куб
Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від зразків, представлених на сайті, в зв`язку особливостей настройки кольорової гами Вашого монітора або екрана телефону.
Отримати більш детальну інформацію або консультацію Ви зможете по телефону або пишіть на Viber, Telegram
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1000 |
| Оббивний матеріал | тканина, велюр |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Банкетка для взуття 60, 80, 100 см сіра велюрова тканина |
- Ціна: 2 690 ₴










