
Ліжко двоспальне з м'якою спинкою на ніжках ширина 1480, 1680, 1880 або 2080 мм колір бірюза 188
17 390 ₴
- Під замовлення
- Код: Ліжко шириною 1880мм
Відправка з 01 травня 2026+380 (66) 615-07-66
Консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко двоспальне з м'якою спинкою на ніжках з якісної велюрової тканини колір бірюза шириною 1480, 1680, 1880 або 2080мм. Ліжко для дорослих та дітей з гарантією.
Зроблено в Україні
Увага!!! Акція!!! При замовленні з 01.05.23 - по 31.05.2023 доставка ліжка двоспального без матрацу на вантажне відділення нової пошти - БЕЗКОШТОВНА!!!
- Гарантія 12 міс.
- Надійна конструкція
- Будь який колір під замовлення
- Якісні матеріали та комплектуючі
- Без матрацу
Ліжко має безперечні переваги, а саме:
- Надійна конструкція
- Якісні матеріали
- Комфортне і м'яке
- Колір оббивки: в асортименті

Основні характеристики ліжка:
- Ширина ліжка може бути 1480, 1680, 1880, 2080 мм
- Довжина ліжка 2120 мм
- Висота ліжка 330 мм
- Висота спинки 1040 мм
- Товщина спинки 80 мм
- Висота царги 160 мм
- Товщина царги 45 мм
- Ламелі 38 шт.

Ліжко принесе більше стиля, затишку і комфорту у Вашій оселі!!!
А також здивує ваших дорогих гостей !!!
Країна виробника: Україна
Також в нас можна замовити та купити Стіл-консоль трансформер обідній
Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від зразків, представлених на сайті, в зв`язку особливостей налаштувань кольорової гами Вашого монітора або екрану телефона.
Отримати більш детальну інформацію або консультацію Ви зможете по телефону або пишіть на Viber, Telegram
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бірюзовий |
| Колір | Бірюзовий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Висота спального місця | 33 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 212 см |
| Ширина ліжка | 188 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 104 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Ліжко двоспальне з м'якою спинкою на ніжках ширина 1480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 390 ₴







