Обмежена кількість

Диван ліжко розкладний трансформер для дома та офісний одномісний для дорослих і дітей синій
12 890 ₴
- Немає в наявності
- Код: Диван-ліжко Кензо 27
+380 (66) 615-07-66
Консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диван ліжко трансформер розкладний для дома та офіса одномісний для дорослих і дітей синій велюр
Диван-ліжко з розкладними боковинами - це розкішний і функціональний меблевий виріб, який з легкістю впишеться в вітальню, спальню, їдальню, на дачу або в будь-яку іншу кімнату. Диван можна використовувати як гостьове односпальне ліжко. Функціональний та цілком придатний тимчасово замінити основне ліжко.
Каркас - метал+дерев'яні ламелі
Наповнення подушок - холофайбер
Матрац ватний
Розміри:
- ширина 87 см
- висота 84 см
- довжина у складеному стані 135 см
- довжина у розкладеному стані 185 см
Країна виробника: Україна
Також в нас можна замовити та купити Стіл-консоль трансформер обідній
Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від зразків, представлених на сайті, в зв`язку особливостей налаштувань кольорової гами Вашого монітора або екрану телефона.
Отримати більш детальну інформацію або консультацію Ви зможете по телефону або пишіть на Viber, Telegram
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 38 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 84 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 185 см |
| Ширина спального місця | 87 см |
| Висота від підлоги | 84 см |
| Висота спального місця | 38 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | металевий профіль |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Опори | дерево |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | холофайбер |
| Подушка спинки | холофайбер |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Рівні регулювання кута нахилу спинки | 5 |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Диван ліжко розкладний трансформер для дома та офісний одномісний для дорослих і дітей синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | велюр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 890 ₴

















