-40%

Пуф лавка трансформер розсувна біла до 2400мм і до 6 людей
9 890 ₴
5 890 ₴
- Під замовлення
- Код: Білий ЛДСП 2400х400мм
Відправка з 15 квітня 2026+380 (66) 615-07-66
Консультантповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пуф лавка трансформер розсувна біла до 2400мм і до 6 людей. Банкетки і пуфіки
- Довжина від 650мм до 2400мм
- Ширина 400мм
- Висота 460мм
- Ніша для зберігання вставок
- Рівномірне навантаження на лавку трансформер до 700кг
- Гарантія 12 міс.
- Зроблено в Україні
Завдяки лаконічному та стильному дизайну, компактному розміру - пуф лавка трансформер підходить до будь-якого прямокутного або квадратного столу. Починаючи від кухні та закінчуючи кімнатою для гостей, що дуже практично для великої компанії. Широке застосування робить цю лаву трансформер дуже популярною. Ці лавки трансформери моментально змінюють свою довжину.
Розсувний механізм лавки дуже надійний і простий у використанні.
Матеріал - ламінований ДСП, має високу щільність, дозволено використовувати в виробництві дитячих меблів, торгового обладнання і д.
Відтінок кольору товару може відрізнятися від зразків, представлених на сайті, внаслідок особливостей налаштування кольорової гами Вашого монітора або екрана телефону.
Отримати більш детальну інформацію або консультацію Ви зможете по телефону або пишіть на Viber, Telegram
Інші групи товарів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 6 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит, Рогожка |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 460 мм |
| Довжина лавки в розкладеному вигляді, (мм) | 2400 |
| Довжина лавки в складеному вигляді, (мм) | 650 |
| Ширина лавки, (мм) | 400 |
| Висота лави, (мм) | 460 |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Пуф лавка трансформер розсувна біла до 2400мм і до 6 людей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, екошкіра, тканина, велюр, оксамит, рогожка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 890 ₴
























