
Стіл-трансформер консольний білий обідній довгий розсувний
18 300 ₴
11 690 ₴
- В наявності
- Код: Стол 2400(350)х900х750мм
Стіл - трансформер консольний білий обідній довгий розсувний на кухню і у вітальню
Завдяки лаконічному і стильному дизайну - стіл-консоль прикрасити будь-який простір. Починаючи від кухні і закінчуючи кімнатою для гостей. Добавляючи різну кількість панелей, ви отримаєте стіл різної довжини, що дуже практично для великої компанії. Стіл консольний - характеризується дуже зручним видом меблів. Широке застосування робить цей стіл дуже популярними, Це пояснюється тим, що ці столи вмить змінюють свою довжину і виконують різні функції. Стіл-консоль може збільшуватися у довжину.
ХАРАКТЕРИСТИКИ і розміри стола:
- Довжина 2400мм
- Ширина 900мм
- Висота 750мм
- Глибина 350мм
- В розкладеному виді ДхШхВ 2400х900х750мм
- В складеному виді ГхШхВ 350х900х750мм
- Вставки 4шт. по 512мм та зберігаються окремо
- Додаткові засувки на вставках і столі
- Регульовані по висоті металеві додаткові ніжки.
- Стіл зроблений з високоякісного Ламінованого ДСП 18мм
- Рівномірне навантаження на стіл-консоль до 200кг.
- Вага ±50 кг
- Гарантія на стіл 12 міс., а на механізми 24 міс.
- Країна виробник: Україна
Розсувний механізм столу-консолі дуже надійний, простий і легкий у використанні.

Також до столу консолі підійдуть Пуфи-трансформери!!!
Матеріал — високоякісне ламінована ДСП (ЛДСП) 18мм, має високу щільність, дозволено використовувати у виробництві дитячих меблів, торгового обладнання та ін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Нестандартний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, стіл-трансформер, розкладний, стіл розсувний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 2400 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 350 мм |
| Вага | 50 кг |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал, ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Стіл - трансформер Стіл - Консоль білий Обідній стіл розкладний |
- Ціна: 11 690 ₴











