
Стіл - трансформер консоль 800х2800мм мармуровий обідній стіл розсувний
19 110 ₴
12 500 ₴
- Під замовлення
- Код: Мармуровий 800х2800мм
Відправка з 21 квітня 2026Стіл - трансформер Стіл - Консоль 800х2800мм мармуровий Обідній стіл розсувний у вітальню
- Довжина 2800мм
- Ширина 800мм
- Додаткові ніжки металеві з регулюванням висоти або в колір столу з ЛДСП
- Рівномірне навантаження на стіл-консоль до 200кг.
- Гарантія 12 міс.
Завдяки лаконічному і стильному дизайну - стіл-консоль прикрасити будь-який простір. Починаючи від кухні і закінчуючи кімнатою для гостей. Добавляючи різну кількість панелей, ви отримаєте 4 різних столу, що дуже практично для великої компанії. Стіл-консоль - характеризується дуже зручним видом меблів. Широке застосування робить цей стіл дуже популярними, це пояснюється тим, що ці столи вмить змінюють свою довжину і виконують різні функції. Стіл-консоль може збільшуватися у довжину.
Розсувний механізм столу-консолі дуже простий і легкий.
Стіл Консоль - це 4 розміра столу, які складаються в один.
Матеріал — ламінована ДСП, має високу щільність, дозволено використовувати у виробництві дитячих меблів, торгового обладнання та ін.


ХАРАКТЕРИСТИКИ і розміри стола ШхДхВ:
- Складений - 800х400(450)х750мм
- Розкладений – 800х2800х750мм
- Додаткові ніжки металеві з регулюванням висоти або в колір столу з ЛДСП
- Рівномірне навантаження на стіл-консоль до 200кг
- ЛДСП 18мм
- Додаткові защіпки на вставках та столі
- Вага +-60кг

Також до столу консолі підійдуть Пуфи-трансформери!!!
Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від зразків, представлених на сайті, в зв`язку особливостей настройки кольорової гами Вашого монітора або екрана телефону.

Отримати більш детальну інформацію або консультацію Ви зможете по телефону або пишіть на Viber, Telegram
Інші групи товарів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, стіл-трансформер, розкладний, стіл розсувний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 2800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2800 мм |
| Вага | 60 кг |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал, ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал, ЛДСП |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Стіл-трансформер консоль 800х2800мм мармуровий обідній стіл розкладний |
- Ціна: 12 500 ₴





















