
Консольний стіл для кухні та у вітальню обідній довгий розсувний білий
від 17 600 ₴
від 10 990 ₴
- В наявності
- Код: 3Консоль Белый ЛДСП
Консольний стіл для кухні та у вітальню обідній довгий розкладний(розсувний) на 2-20 осіб сучасний для сім’ї білий
- Довжина від 400мм до 4000мм
- Ширина від 700мм до 1100мм
- Можливість зробити по вашим розмірам
- Додаткові металеві ніжки з регулюванням по висоті
- Рівномірне навантаження на стіл-консоль до 200кг.
- Гарантія 12 міс.
Завдяки лаконічному і стильному дизайну - стіл-консоль прикрасить будь-який простір. Починаючи від кухні і закінчуючи кімнатою для гостей. Додаючи різну кількість панелей, ви отримаєте різних довжин стіл, що дуже практично для великої компанії. Стіл-консоль - характеризується дуже зручним видом меблів. Широке застосування робить цей стіл дуже популярним. Це пояснюється тим, що ці столи вмить змінюють свою довжину і виконують різні функції. Стіл-консоль може бути як комп’ютерним, так і обіднім.

Розсувний механізм столу-консолі дуже надійний, простий і легкий.
Стіл Консоль - може збільшуватися у довжину.
Матеріал — ламінована ДСП, має високу щільність, дозволено використовувати у виробництві дитячих меблів, торгового обладнання та ін.
ХАРАКТЕРИСТИКИ і розміри стола ШхДхВ:
- Складений - 700 (800, 900, 1000, 1100)х400х750мм
- Розкладений - 700 (800, 900, 1000, 1100)х1600 (2000, 2400, 2800, 3200, 3600, 4000)х750мм (в залежності від моделі)
- Розкладення покрокове 400, 800, 1200, 1600, 2000, 2400, 2800, 3200, 3600, 4000мм (в залежності від моделі)
- Додаткові металеві ніжки з регулюванням по висоті
- Рівномірне навантаження на стіл-консоль до 200кг
- Вага 60-65кг
Також до столу консолі підійдуть Пуфи-трансформери!!!
Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від зразків, представлених на сайті, в зв`язку особливостей настройки кольорової гами Вашого монітора або екрана телефону.
Отримати більш детальну інформацію або консультацію Ви зможете по телефону або пишіть на Viber, Telegram
Інші групи товарів
| Лавка трансформер | Ліжко | Стіл-книжка трансформер | Стіл-тумба трансформер |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Пуф-трансформер 5в1 | Пуф-ліжко трансформер | Диван-ліжко трансформер | Банкетка для взуття |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал, ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Стіл — Консоль білий, Обідній стіл розкладний, Стіл — трансформер консольний |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ширина консолі | 70 см |
| Глибина консолі | 40 см |
| Висота консолі | 75 см |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Тип установки консолі | підлогова |
| Ніжки | метал, ЛДСП |
| Тип меблів | консоль |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | True |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | False |
- Ціна: від 10 990 ₴



























