
Стіл трансформер консольний обідній довгий розкладний на 2-20 осіб, туалетні столики і консолі
від 17 600 ₴
від 10 990 ₴
- Під замовлення
- Код: 0154 Дуб Платиновий
Відправка з 21 квітня 2026Обідні столи-трансформери і столи-консолі довгі розкладні(розсувні) на 12 осіб сучасні в кухню та у вітальню для дорослих дуб платиновий
- Довжина від 400мм до 4000мм
- Ширина від 700мм до 1100мм
- Високоякісне Ламіноване ДСП (ЛДСП) 18мм
- Регулюються по висоті металеві ніжки
- Рівномірне навантаження до 200кг.
- Гарантія на стіл 12 міс.
- Гарантія на механізми 24 міс.
Завдяки лаконічному і стильному дизайну - стіл-консоль прикрасить будь-який простір. Починаючи від кухні і закінчуючи кімнатою для гостей. Додаючи різну кількість панелей, ви отримаєте різних довжин стіл, що дуже практично для великої компанії. Стіл-консоль - характеризується дуже зручним видом меблів. Широке застосування робить цей стіл дуже популярним. Це пояснюється тим, що ці столи вмить змінюють свою довжину і виконують різні функції. Стіл-консоль може бути як комп’ютерним, так і обіднім.

Розсувний механізм столу-консолі дуже надійний, простий і легкий.
Стіл Консоль - може збільшуватися у довжину.
Матеріал — ламінована ДСП, має високу щільність, дозволено використовувати у виробництві дитячих меблів, торгового обладнання та ін.
ХАРАКТЕРИСТИКИ і розміри стола ШхДхВ:
- Складений – 700 (800, 900, 1000, 1100)х400х750мм
- Розкладений – 700 (800, 900, 1000, 1100)х1600 (2000, 2400, 2800, 3200, 3600)х750мм (спец.замовлення можна навіть довжиною 4000мм)
- Розкладення покрокове 400, 800, 1200, 1600, 2000, 2400, 2800, 3200, 3600мм (спец.замовлення можна навіть 4000мм)
- Додаткові ніжки з регулюванням по висоті
- Рівномірне навантаження на стіл-консоль до 200кг
- Вага 60-65кг
![]() |
![]() |
![]() |
Інші групи товарів
| Лавка трансформер | Ліжко | Стіл-книжка трансформер | Стіл-тумба трансформер |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Пуф-трансформер 5в1 | Пуф-ліжко трансформер | Диван-ліжко трансформер | Банкетка для взуття |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП, метал |
| Габаритні розміри консолі | |
| Ширина консолі | 70 см |
| Глибина консолі | 40 см |
| Висота консолі | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб Платиновий 0154 |
| Форма столу | Прямокутний |
| Висота столу | 750 см |
| Ширина столу | 700 см |
| Тип призначення | Стіл трансформер консольний обідній довгий розкладний на 2-20 осіб, туалетні столики та консолі |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 400 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Розкладна стільниця | Так |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП, метал |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Немає |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Висота обіднього столу | Немає |
- Ціна: від 10 990 ₴




























